• 6

Witamy na stronie ...

05.07.2014
Gładysz nowym liderem

38 punktów, jakie tarnowski kierowca zdobył na austriackim Salzburgringu, pozwoliły mu na objęcie pozycji lidera klasyfikacji Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Po trzeciej rundzie cyklu na koncie Adama Gładysza widnieje 100 punktów.

Dobry początek w Austrii

Adam Gładysz udanie rozpoczął zmagania w trzeciej rundzie Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Kierowca z Tarnowa w kwalifikacjach dwa razy wywalczył drugi czas, co oznacza, że do obu wyścigów będzie ruszał tuż za zwycięzcą czasówki, którą wygrał Jonas Gelzinis.
(więcej...)

04.07.2014
Austriacka nowość.

W weekend 4-5 lipca kierowcy rywalizujący w międzynarodowym cyklu wyścigowym Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe, po raz pierwszy w historii tej serii odwiedzą tor Salzburgring.
Do rywalizacji na tym obiekcie przystąpi także aktualny wicelider punktacji tego pucharu, Adam Gładysz